Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kultowyikarus.pl/public_html/db.php on line 3
Kultowy Ikarus: autobusy retro na ślub, wesele, wieczór kawalerski i panieński

Kultowy Ikarus zawiezie Cię na ślub, studniówkę, imprezę firmową, zorganizuje imprezę urodzinową lub odbierze Twoich współpracowników. Klasyczny wygląd, wygodne siedzenia, profesjonalne nagłośnienie i niepowtarzalny klimat każdego naszego autobusu sprawią, że wszystkie planowane przez Ciebie wydarzenia zorganizowane z nami będą oryginalne.

AIRPORT SERVICE

Zaskocz swoich znajomych lub przywitaj współpracowników odbierając ich z lotniska Kultowym Ikarusem z eleganckim szoferem. Autobus może zawieźć Cię również na lotnisko lub odebrać klientów indywidualnie, po czym zawieźć Was i Wasz bagaż prosto do hotelu, klubu, czy domu. Jeśli chcesz, Ikarus może spędzić z Wami resztę dnia lub wieczoru, wożąc Ciebie i Twoich towarzyszy, wożąc Was gdzie tylko zapragniecie.

PANIEŃSKIE / KAWALERSKIE

Ostatni wieczór wolności zasługuje na odpowiednią oprawę. Bawcie się w naszym Ikarusie, Waszym mobilnym klubie na kółkach, lub podróżujcie z miejsca na miejsce tak, aby impreza nigdy się nie kończyła. Niezapomniane wrażenia zapewni Wam nagłośnienie o mocy 900W oraz profesjonalna rura dla tancerzy i tancerek. O prywatność nie musisz się obawiać  – co dzieje się w Ikarusie, zostaje w Ikarusie. Nasz kierowca zapewnia pełną dyskrecję!

TRANSPORT / LIMOUSINE SERVICE

Kultowy Ikarus może posłużyć Tobie jako klasyczny, elegancki i praktyczny środek komunikacji wożąc Ciebie i Twoich znajomych czy współpracowników z lotniska do hotelu, z dworca na konferencję, z paintball’a na gokarty, na studniówkę, lub gdziekolwiek zechcesz. Poza niebanalnym stylem zyskujesz możliwość zabrania wszystkich swoich bliskich ze sobą - nasz Ikarus komfortowo pomieści nawet 55 osób!

WESELA

Jesteście znudzeni białymi limuzynami? Nasz Ikarus, udekorowany wedle Waszego życzenia, zawiezie Was na ślub, odwiezie na wesele i odbierze gości. W czasie swojej podróży będziecie mogli skasować swoje pamiątkowe bilety w tradycyjnym kasowniku-dziurkaczu, zorganizować sesję zdjęciową, lub spędzić chwilę tylko ze sobą. Chcemy aby Wasz ślub był wyjątkowy, dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie życzenia młodej pary – od odpowiedniej muzyki, po strój kierowcy

IMPREZY INTEGRACYJNE

Prawdziwa integracja zawsze zaczynała się już w autobusie, dlatego na Twoim wyjeździe nie może zbraknąć Kultowego Ikarusa. Odbierzemy i zawieziemy całą grupę do wyznaczonych miejsc, czy będzie to tor quad’owy czy pole golfowe.

 

Kultowy Ikarus nie boi się wyzwań, brał już udział w kuligach, obwoził turystów po Trójmieście, ścigał się z drezynami, obsługiwał kampanie wyborcze – zadzwoń i zobacz czy Twoje zadanie jest w stanie zaskoczyć naszą ekipę!